Ogłoszenia duszpasterskie XVI NIEDZIELA ZWYKŁA –19.07.2020

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie XVI NIEDZIELA ZWYKŁA –19.07.2020

  1. W dzisiejszą niedzielę gościmy w naszej parafii o. Marka – paulina, który głosi Słowo Boże, a po każdej Mszy świętej   zbiera ofiary do puszki, na Sanktuarium Maryjne w Mariupolu na Ukrainie…
  2. Z okazji wspomnienia Patrona Kierowców i Podróżnych, św. Krzysztofa, w Kościele w Polsce w dniach 19-26 lipca 2020 jest obchodzony po raz kolejny Tydzień św. Krzysztofa. Z tej okazji w przyszłą niedzielę 26 lipca, po każdej Mszy świętej odbędzie się obrzęd poświęcenia naszych pojazdów. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na potrzeby wszystkich misjonarzy, posługujących na całym świecie – MIVA POLSKA.
  3. Także w przyszłą niedzielę 26 lipca br., w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie, odbędzie się I Diecezjalna Pielgrzymka Teściowych i Teściów pod hasłem: ,,Teściowie z nieba rodem”. Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda zaprasza wszystkie teściowe i teściów do wzięcia czynnego udziału w tej pielgrzymce.
  4. W przyszłą środę po Mszy świętej wieczorowej o godzinie 17.30, katecheza chrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych. Chrzest dzieci w    przyszłą niedzielę 26 lipca na Mszy świętej o godzinie 12.00.
  5. Dzieło Biblijne naszej diecezji zaprasza dorosłych i młodzież na weekendowe rekolekcje biblijne: 24-26 lipca – Dom Rekolekcyjny w Nowym Opolu oraz 14-16 sierpnia – Dom rekolekcyjny w Siedlanowie. Szczegółowe informacje na stronie internetowej Dzieła, oraz na tablicy ogłoszeń.
  6. Diecezjalne Studium Muzyki Kościelnej w Siedlcach ogłasza nabór na rok szkolny 2020/2021. Przesłuchanie wstępne dla kandydatów odbędzie się 15 września 2020 r. o godz. 10.00 w Zespole Szkół Muzycznych w Siedlcach, przy ul. Podlaskiej
  7. Taca w dniu dzisiejszym na prace gospodarcze w parafii.
  8. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które włączyły się poprzez swój śpiew, oraz muzykę na czele z p. organistą, za przewodniczenie w ubiegły poniedziałek, nabożeństwu fatimskiemu. Mieszkańcom Kolonii Pieniek, za przygotowanie placu i kościoła. Bóg zapłać.