Ogłoszenia duszpasterskie XV NIEDZIELA ZWYKŁA –12.07.2020

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie XV NIEDZIELA ZWYKŁA –12.07.2020

  1. W dniu jutrzejszym 13 lipca, zapraszamy wszystkich na kolejne w tym roku nabożeństwo fatimskie o godzinie 20.00. Nabożeństwu przewodniczy p. organista wraz z osobami zaangażowanymi w śpiew podczas liturgii. Plac i kościół przygotowują mieszkańcy obu kolonii Pieniek.
  2. W przyszłą niedzielę w naszej parafii gościć będziemy o. Marka, Paulina, który po każdej Mszy świętej będzie zbierał ofiary do puszki, na Sanktuarium Maryjne w Mariupolu na Ukrainie.
  3. Także w przyszłą niedzielę 19 lipca taca na prace gospodarcze w parafii.
  4. W niedzielę 26 lipca br., w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie, odbędzie się I Diecezjalna Pielgrzymka Teściowych i Teściów pod hasłem: ,,Teściowie z nieba rodem”. Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda zaprasza wszystkie teściowe i teściów do wzięcia czynnego udziału w tej pielgrzymce.
  1. Przypominamy o obowiązującym nakazie zasłaniania ust i nosa w kościele.
  2. Bóg zapłać za ofiary pieniężne złożone w minionym tygodniu:/…………./