Ogłoszenia duszpasterskie TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA –28.06.2020

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA –28.06.2020

 1. W środę – 24 czerwca – w wieku 94 lat zmarł mój ojciec + Jan Domański. Uroczystości pogrzebowe pod przewodnictwem ks. biskupa Kazimierza Gurdy miały miejsce w dniu wczorajszym /sobota – 27.06/ w Leśnej Podlaskiej. Serdeczne podziękowanie składam wszystkim, którzy z naszej parafii przybyli na pogrzeb / delegacje: z Gminy, Zespołu Szkół, OSP i Rady Parafialnej/ i wszystkim innym parafianom za dar modlitwy oraz składane wyrazy współczucia i solidarności. Bóg zapłać.
 2. W czwartek – 25 czerwca – młodzież naszej parafii w liczbie 88 osób przyjęła sakrament bierzmowania z rąk ks. biskupa Grzegorza Suchodolskiego. Wyrazy wdzięczności składam wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przygotowania młodzieży do tego ważnego wydarzenia. Dziękuję więc przede wszystkim rodzicom tej młodzieży, ks. Arturowi i paniom katechetkom. Młodzieży życzę zaś ochotnego korzystania z obecności w nich Ducha Św. i Jego darów.
 3. Jutro przypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy wszystkich na popołudniową Eucharystię. W Zakępiu zaś o godz. 10.00 będzie uroczystość odpustowa związana z Patronami kaplicy. Zapraszamy do udziału w odpuście nie tylko mieszkańców Zakępia i Józefowa ale i z całej parafii.
 4. Panu Organiście Pawłowi, który jutro będzie obchodził imieniny, życzymy Bożego błogosławieństwa, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym oraz życzliwości od wszystkich ludzi.
 5. W czwartek – 2 lipca – Diecezjalny Dzień Chorego obchodzony w Kodniu. Zachęcamy chorych i ich rodziny do uczestnictwa.
 6. Bóg zapłać za ofiary pieniężne złożone w minionym tygodniu:/…………./
 7. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na rozpoczęty remont organów.
 8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy serdecznie do udziału we Mszy św.
 9. Przypominamy, że Msze św. w zwykłe dni są; we wtorki i czwartki o godz. 7.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00.
 10. W przyszłą niedzielę – 5 lipca – po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja Eucharystyczna z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Taca na potrzeby Kat. Radia Podlasie.
 11. O przygotowanie najbliższego nabożeństwa fatimskiego /13 lipca/ prosimy pana organistę wraz z osobami zaangażowanymi w śpiew liturgiczny. Mieszkańców zaś obu kolonii Pieniek /bez wioski/ prosimy o przygotowanie na to wydarzenie kościoła i placu.