Ogłoszenia duszpasterskie 12 NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.06.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 12 NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.06.2020

1. W najbliższy czwartek – 25 czerwca – młodzież naszej parafii podczas Mszy św. o godz. 18.00 przyjmie sakrament bierzmowania z rąk ks. biskupa Grzegorza Suchodolskiego. Do środy włącznie młodzież ta uczestniczy codziennie w duchowym przygotowaniu, głównie poprzez Eucharystię oraz nowennę do Ducha Św.
    – w poniedziałek i środę o godz. 15.00 zaplanowane są ostatnie spotkania z Kandydatami do bierzmowania;
    – ze spowiedzi Kandydaci mogą korzystać każdego dnia;
    – w dniu bierzmowania gromadzą się w kościele o godz. 17.30.
  2. Na tablicach ogłoszeniowych znajdziemy informacje:
    Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Łukowie;
    – o możliwości odbycia studiów na UKSW w Warszawie.
  3. Na różne prace w naszym kościele w minionym tygodniu wpłynęły ofiary pieniężne: /………………………../
  4. W najbliższą środę– 24 czerwca – po Mszy św. popołudniowej/ok. 18-tej/ zaplanowane są katechezy chrzcielne. Zapraszamy na nie rodziców naturalnych i chrzestnych.
  5. Zachęcamy do udziału w codziennych nabożeństwach do NSPJ, które we wtorek i czwartek są ok. godz. 8.00, w pozostałe zaś dni tygodnia o 16.40 (przed Mszą św. o 17.00).
  6. W najbliższy piątek – 26 czerwca – uroczystą Mszą św. o godz. 8.00 chcemy zakończyć z Bogiem rok szkolno-katechetyczny i prosić o Boże błogosławieństwo na czas wakacji. Zapraszamy na wspólną modlitwę wszystkie dzieci i młodzież oraz rodziców, nauczycieli, wychowawców i katechetów.
  7. W dniu dzisiejszym – zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią – po każdej Mszy św. zbieramy do puszek ofiary pieniężne na Katolicki Uniwersytet Lubelski /KUL/
  8. Informacja łukowskiego sanepidu /…………………………../
  9. W najbliższą niedzielę – 28 czerwca – taca będzie zbierana na rozpoczęty, a obecnie zawieszony remont organów.
  10. Odeszli do wieczności:

+ Wanda Sypniewska z Serokomli

+ Jan Szewczyk z Bielan