Ogłoszenia duszpasterskie 7 Niedziela Wielkanocy – UROCZ. WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 24.05.2020

1. W dzisiejszą niedzielę:
    adziś przypada szósta rocznica Ingresu Biskupa Siedleckiego do katedry. Osobę Pasterza diecezji otaczamy naszą serdeczną modlitwą.
    b. po Mszy św. o godz. 10.00 nabożeństwo majowe , a bezpośrednio po nim spotkanie z dziećmi klas trzecich przed uroczystością Pierwszej Komunii Św. oraz ich rodzicami.
    c. o godz. 12.00 Msza św. w intencji rolników i wszystkich innych ludzi pracy.
  2. Bóg zapłać za ofiary pieniężne złożone w minionym tygodniu na różne prace w parafii …………………..
  1. We wtorek – 26 maja – zaplanowane są spotkania z dziećmi klas trzecich w ramach przygotowań do uroczystości Pierwszej Komunii Św.
    a. na godz. 10.00 zapraszamy dzieci z klasy 3 A,
    b. na godz. 12.00 zapraszamy dzieci z klasy 3 B i Zakępia.
  1. W najbliższą środę -27 maja – zapraszamy o godz. 18.00 na katechezy dla rodziców naturalnych i chrzestnych. Chrzest zaś będzie w niedzielę (31 maja) o godz. 12.00.
  1. W czwartek – 28 maja – zapraszamy dzieci klas trzecich wraz z rodzicami na godz. 19.30 po odbiór strojów komunijnych.
  1. W sobotę zaś – 30 maja – na godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie wszystkich Kandydatów do sakramentu bierzmowania, które być może odbędzie się jeszcze przed wakacjami.
  1. W najbliższą niedzielę – 31 maja przeżywać będziemy uroczystość Zesłania Ducha Św., która kończy czas wielkanocny. Taca na ogrzewanie kościoła.
  1. Odeszli do wieczności:

+ Leopold Fiutek z Zakępia

+ Grzegorz Miński z Serokomli