Konkurs adwentowy

Powiększ obraz

Konkurs adwentowy

Na początku adwentu wszyscy parafianie zostali zaproszeni do udziału w Mszach Świętych roratnich.

Ogłoszono konkurs dla dzieci i wszystkie poczuły się zaproszone.

W pierwszym dniu rorat dzieci otrzymały plansze, które uzupełniały obrazkami otrzymanymi na kolejnych roratach. Dodatkową inspiracją było losowanie rodziny, która może zabrać do domu Figurkę Matki Bożej, aby domownicy mogli się wspólnie modlić. Figurkę Matki Bożej przynoszono na następne roraty, aby kolejne losowanie wyłoniło inną rodzinę .

Na ostatnie spotkanie roratnie, podpisane i uzupełnione plansze, dzieci przyniosły do kościoła.

Dzieci z uzupełnionymi planszami otrzymały nagrody.

Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców, którzy umożliwili swoim dzieciom uczestnictwo w tym wyjątkowym przygotowaniu do świąt Bożego Narodzenia.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknej dekoracji świątyni parafialnej na przeżywanie świąt Bożego Narodzenia. Szczególne podziękowania składamy na ręce Pani Anny i Pana Karola, którzy zawsze zabiegają o odświętny wygląd naszej świątyni.

Danuta Drejka