Ogłoszenia duszpasterskie NIEDZIELA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 12.01.2020

Ogłoszenia duszpasterskie NIEDZIELA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 12.01.2020

1. Przeżywamy dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra rozpocznie się okres zwykły w roku liturgicznym.
  2. W dniu dzisiejszym:
  • podczas każdej Mszy św. odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych
  • po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie Rady Parafialnej
  • taca na potrzeby gospodarcze parafii
  1. W najbliższy wtorek – 14 stycznia – rozpocznie się nowenna ku czci Błogosławionych Męczenników z Pratulina. Zachęcamy do codziennego udziału w Eucharystii i nowennie.
  2. W dniach 19 – 26 stycznia przeżywać będziemy w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  1. W połowie grudnia 2019 r. /podczas rekolekcji adwentowych/ miało miejsce w naszej parafii spotkanie duszpasterskie przedstawicieli Kurii Siedleckiej ze wszystkimi kapłanami naszego dekanatu. Spotkanie było poświęcone dalszemu przygotowaniu każdej parafii do jubileuszowych misji ewangelizacyjnych. Misje te w naszej parafii zaplanowane są w dniach 27.09 – 04.10 br. Będą więc trwały 8 dni. Najbliższa zaś niedziela – 19.01 – będzie w naszej parafii pierwszą niedzielą misyjną, podczas której ukazana zostanie potrzeba przeżycia misji ewangelizacyjnych.
  1. W najbliższą niedzielę /19 stycznia/ taca będzie zbierana na ogrzewanie kościoła.