Ogłoszenia duszpasterskie DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 05.01.2020

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 05.01.2020

  1. Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Dlatego też po Mszy św. o godz. 10.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  2. Trwa wizyta duszpasterska. Dziękujemy serdecznie wszystkim parafianom za przyjmowanie kapłanów oraz składane ofiary, tak na ogólne potrzeby parafii, jak i na planowaną renowację oraz budowę od podstaw znacznej części parkanu okalającego cmentarz. Przypominamy jednocześnie wszystkim parafianom o obowiązującym w naszej parafii kolejkowym systemie przywożenia kapłanów na kolędę czy poświęcenia pól. Kolejki tej pilnują sami zainteresowani, bez oczekiwania na interwencję Radnego czy sołtysa (…)
  3. Jutro – 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego nazywana tradycyjnie Świętem Trzech Króli. Msze św. będą o godz. 8.00; 10.00 i 12.00. Podczas każdej Mszy św. obrzęd błogosławieństwa kredy i kadzidła. Taca będzie zbierana na misje.
  4. W najbliższą niedzielę, 12 stycznia – Świętem Chrztu Pańskiego – zakończy się okres Narodzenia Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 10.00 zaplanowane jest spotkanie z Radą Parafialną, zakończone opłatkiem. Prosimy o przybycie wszystkich Radnych.