Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela – Święto Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 29.12.2019

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela – Święto Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 29.12.2019

  1. Dzisiejsza niedziela jest świętem Św. Rodziny z Nazaretu.
  2. Trwa wizyta duszpasterska. Dziękujemy serdecznie wszystkim parafianom za przyjmowanie kapłanów oraz składane ofiary, tak na ogólne potrzeby parafii, jak i na planowaną renowację oraz budowę od podstaw znacznej części parkanu okalającego cmentarz. Przypominamy jednocześnie wszystkim parafianom o obowiązującym w naszej parafii kolejkowym systemie przywożenia kapłanów na kolędę czy poświęcenia pól. Kolejki tej pilnują sami zainteresowani, bez oczekiwania na interwencję Radnego czy sołtysa (…)
  3. We wtorek (31.12) zechcemy z Bogiem zakończyć stary, 2019 rok. Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian i gości na uroczystą Mszę św. o godz. 16.00, po której będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne.
  4. W środę zaś -1 stycznia- uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, powitamy nowy, 2020 rok. Msze św. będą o godz. 8.00, 10.00 i 12.00. Podczas każdej Mszy św. można będzie zyskać odpust zupełny za udział w publicznym śpiewie hymnu „ O Stworzycielu, Duch, przyjdź” /zachowując pozostałe warunki/.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do udziału w Eucharystii.
  6. Najbliższa niedziela – 5 stycznia – będzie niedzielą miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Wystawienie NS i adoracja po Mszy św. o godz. 10.00.