Rekolekcje adwentowe

W dniach 11-12 grudnia 2019 r. odbyły się rekolekcje adwentowe w naszej parafii pod przewodnictwem Księdza Stanisława Kulika – Proboszcza Parafii Opatrzności Bożej w Parczewie.

W imieniu naszej wspólnoty serdecznie dziękujemy za trud przeprowadzenia tych rekolekcji. Dziękujemy, że głosząc Słowo Boże skierowałeś nasze myśli na czas Adwentu, w którym szczególnie mamy zwrócić uwagę na modlitwę, sakrament pokuty i pojednania oraz Eucharystię. Wierzymy, że to wszystko daje nam sam Chrystus, abyśmy się stali ludźmi czuwającymi i z radością oczekującymi spotkania z Nim.

Młodzież Zespołu Szkół zrzeszona w Scholii parafialnej uświetniła oprawę liturgii Mszy Świętej dla dzieci i młodzieży. Dziękujemy opiekunom.