Ogłoszenia duszpasterskie TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA –30.06.2019

Ogłoszenia duszpasterskie TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA –30.06.2019

1. Panu Organiście Pawłowi, który w minioną sobotę obchodził imieniny, życzymy Bożego błogosławieństwa, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym oraz życzliwości od wszystkich ludzi.
  2. Jutro Diecezjalny Dzień Chorego obchodzony w Kodniu. Zachęcamy chorych i ich rodziny do uczestnictwa. Dokładny program tych uroczystości zainteresowani znajdą w gablotach.
  3. W licu zaplanowane są prace renowacyjne przy trzeciej, ostatniej części parkanu przykościelnego. Do wyremontowania zostały jeszcze 22 przęsła.
  4. Na remont zakrystii przez ostatnie dwa tygodnie złożono ofiary:/…………./
  5. Dzisiejsza taca jest tacą tzw. gospodarczą.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy serdecznie do udziału we Mszy św.
  • po Mszy św. w pierwszą sobotę miesiąca spotkanie modlitewno-formacyjne dla Kół Żywego Różańca.
  1. Przypominamy, że Msze św. w zwykłe dni są; we wtorki i czwartki o godz. 7.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00
  2. W przyszłą niedzielę – 7 lipca – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja z racji pierwszej niedzieli miesiąca oraz procesja Eucharystyczna będą po Mszy św. o godz. 10.00
  3. W prasie katolickiej:
  4. Odeszli do wieczności:

+ Mieczysław Sławiński z Józefowa Dużego

+ Stanisław Jarząbek z Bronisławowa Dużego (jego pogrzeb odbędzie się dziś o godz. 16.00)