Ogłoszenia duszpasterskie PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.02.2019

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.02.2019

  1. Serdeczne Bóg zapłać składamy panu Józefowi, naszemu kościelnemu, panu Karolowi Raczyńskiemu, ks. Arturowi i wielu innym osobom za rozebranie szopki, choinek oraz wszelkich ozdób świątecznych /………………/ Bóg zapłać.
  2. Jutro, w liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes, przeżywać będziemy w kościele kolejny Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy serdecznie wszystkich chorych, cierpiących, osamotnionych oraz tych, którzy opiekują się takimi osobami na Mszę św. o godz. 16.00, po której zostanie odprawione nabożeństwo adoracyjne za chorych.
  3. WSD Diecezji Siedleckiej organizuje, jak każdego roku, rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej. Rekolekcje adresowane są do uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych i studentów, którzy pragną pogłębić swoją relację z Bogiem i uczyć się rozpoznawać Jego wolę w swoim życiu. Termin rekolekcji: od 15 do 17 lutego. Po szczegółowe informacje i zaświadczenie zainteresowane osoby zgłaszają się do ks. proboszcza /do najbliższego wtorku włącznie/.
  4. Ofiary, które dzisiaj składamy na tacę są przeznaczone na ogrzewanie kościoła.

 

Odszedł do wieczności:

+ Aleksander Chaber z Zakępia