Ogłoszenia duszpasterskie IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.02.2019r.

Ogłoszenia duszpasterskie IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.02.2019r.

1. W dniu dzisiejszym przeżywamy pierwszą niedzielę miesiąca. Po Mszy świętej o godzinie 10.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

1. W dniu dzisiejszym Wójt Gminy Serokomla, zaprasza  do budynku szkoły o godzinie 13.30, wszystkich mieszkańców Serokomli na zebranie wyborcze sołtysa i rady sołectwa Serokomla.

1. We wtorek, 05 lutego przeżywamy rocznicę przyjęcia święceń biskupich Pasterza diecezji, ks. biskupa Kazimierza. W tym dniu pamiętajmy o modlitwie.

1. Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich osób, które chciałyby pomóc przy rozebraniu  świątecznej dekoracji. Prace zaplanowane są we wtorek, od godziny 17.00. Już dziś, wszystkim osobom składamy serdeczne Bóg zapłać.

1. W przyszłą niedzielę, ofiary składane na tacę przeznaczone są na ogrzewanie kościoła.

1. Bóg zapłać za złożoną ofiarę na renowację parkanu w minionym tygodniu….