Dzień Patrona Księdza Proboszcza

Powiększ obraz

Dzień Patrona Księdza Proboszcza

Z okazji imienin życzymy Ci Księże Kanoniku zdrowia i Bożego Błogosławieństwa, niezbędnych w dźwiganiu ciężaru codziennej duszpasterskiej posługi. Niech Jezus Chrystus obdarza Cię wszelkimi łaskami, niech daje Ci siły w prowadzeniu parafią i głoszeniu Słowa Bożego, a Matka Najświętsza ma Cię zawsze w swej matczynej opiece.

 

            19 stycznia był dniem patrona Księdza Kanonika naszego Proboszcza Ks. Henryka Domańskiego. W niedzielę 20 stycznia przed główna mszą św. popłynęło wiele serdecznych życzeń. Schola parafialna pod kierunkiem opiekunów – nauczycieli Zespołu Szkół w Serokomli przygotowała oprawę liturgiczną mszy świętej.

            Wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości składamy ,,Bóg zapłać”.

Danuta Drejka