Koncert kolęd

Powiększ obraz

Koncert kolęd

Dnia 6 stycznia 2019r. w naszym kościele odbył się refleksyjny koncert kolęd w wykonaniu Pani Pauliny Grochowskiej przy akompaniamencie Pana Rafała Czarneckiego.

Paulina Grochowska pochodzi z Łukowa, jest absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku, oraz Studium Wokalno – Aktorskiego w Gdyni. Aktorka musicalowa na stale współpracująca z wieloma teatrami muzycznymi w Polsce. Występowała na wielu scenach w kraju i zagranicą min. w Gruzji , Izraeli, we Włoszech. Brała udział w programie The Voice of Poland. Jest zwyciężczynią 52 Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie.

Rafał Czarnecki – pianista, aranżer, kompozytor, producent. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach, oraz Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej na UMCS w Lublinie. Współzałożyciel zespołu Heaven Up, oraz jego dyrygent. Kompozytor hymnów Spotkań Młodych Archidiecezji Lubelskiej (,,Łyknij życia”, ,,Jaka jest Twa cena”).

Dodatkowe nagłośnienie i oświetlenie przygotowali: Pan Tomasz Jaśkowski i Pan Zbigniew Witek.

Był to wyjątkowy czas, parafianie mogli jeszcze raz poczuć nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Składamy serdeczne podziękowanie, staropolskie ,,Bóg zapłać” wszystkim którzy przyczynili się do organizacji koncertu.

Danuta Drejka