Ogłoszenia duszpasterskie NIEDZIELA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 13.01.2019

Ogłoszenia duszpasterskie NIEDZIELA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 13.01.2019

1. Dzisiejsze Święto Chrztu Pańskiego kończy okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra rozpocznie się okres zwykły w roku liturgicznym.
  2. Jeszcze raz składamy serdeczne Bóg zapłać panu Tomaszowi Jaśkowskiemu, Zbigniewowi Witkowi, Wykonawcom i innym zaangażowanym osobom za koncert świąteczny, który miał miejsce w naszej świątyni w ubiegłą niedzielę. Bóg zapłać.
  3. Zaproszenie Biskupa Siedleckiego do Pratulina /…………………………/
  4. Zgodnie z zachętą ks. biskupa, również w naszej parafii rozpocznie się od jutra nowenna ku czci Błogosławionych Męczenników z Pratulina. Zachęcamy więc do codziennego udziału w Eucharystii i nowennie.
  5. Na stolikach obok prasy wyłożone są:
  • prośba o wsparcie Katolickiej Szkoły w Siedlcach poprzez przekazanie 1% od podatku
  • apel KWP Lublin o zachowaniu pieszych na drodze i zwykłej ostrożności
  1. W tym tygodniu – od piątku 18 stycznia – rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. W najbliższą niedzielę/20.01/taca będzie zbierana na ogrzewanie kościoła