WIGILIJNE KOLĘDOWANIE 2018

Powiększ obraz

WIGILIJNE KOLĘDOWANIE 2018

Jeżeli tak uroczyście obchodzimy narodzenie Jezusa,

 czynimy to dlatego,

 aby dać świadectwo,

że każdy człowiek jest kimś jedynym i niepowtarzalnym…
Jan Paweł II

 

 

            W wieczór wigilijny Bożego Narodzenia młodzież naszej parafii pod kierunkiem opiekunów – nauczycieli Zespołu Szkół w Serokomli wprowadziła zgromadzonych w kościele w nastrój świąteczny. Nastrój przepełniony miłością, życzliwością, pomocą skierowaną do drugiego człowieka. Przedstawili montaż słowno – muzyczny przepleciony kolędami. Życzyli wszystkim ,,Serdecznych świąt otulonych śniegiem i ciepłem rodzinnym oraz wiele szczęścia w Nowym Roku”.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy pomogli dobrze przygotować i godnie przeżyć Święta Bożego Narodzenia.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Anny i Pana Karola, którzy czuwają nad właściwym , pięknym wystrojem naszej świątyni. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom choinek, wszystkim, którzy poświęcili swój czas pomagając w wykonaniu dekoracji świątecznej. Składamy staropolskie ,,Bóg zapłać”.

Danuta Drejka