Ogłoszenia duszpasterskie 34 NZ. – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 25.11.2018

1. W dniu dzisiejszym:
  • przed każdą Mszą św. modlimy się za naszych zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach.
  • po Mszy św. o godz. 8.00 zostaną /zostały/ pobłogosławione opłatki, które w najbliższym czasie dostarczy do naszych domów p. Organista.
  • po Mszy św. o godz. 10.00 – z racji zakończenia Roku liturgicznego – Litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia, za którego publiczne odmówienie można uzyskać odpust zupełny.
  • podczas Mszy św. o godz. 12.00 chrzest dzieci
  • taca na ogrzewanie kościoła
  1. W tym tygodniu pan Organista rozpoczyna roznoszenie opłatków do rodzin naszej parafii według następującego porządku /………………………./. Przyjęcie opłatka z rąk pana Organisty jest wyrazem naszej wdzięczności za jego całoroczną pracę oraz potwierdzeniem naszego związku ze wspólnotą parafialną.
  2. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału we Mszy św.
  3. Na tablicy informacyjnej przed kościołem dziewczęta w różnym wieku znajdą propozycje spotkań i rekolekcji w Karmelu, np. w Woli Gułowskiej ale i w wielu innych miejscach.
  1. Najbliższa niedziela – 2 grudnia –będzie pierwszą niedzielą adwentu rozpoczynającą nowy rok liturgiczny.
  2. Tego dnia / 2 grudnia /zaplanowane są:
  • po Mszy św. o godz. 10.00 do dzieci przyjdzie Św. Mikołaj /……………/
  • po Mszy św. o godz. 12.00 adoracja Najświętszego sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca
  • początek akcji „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” – połączone z rozprowadzaniem świec na stoły wigilijne. Jak co roku, będziemy mogli pomóc potrzebującym dzieciom poprzez złożenie ofiary za daną świecę w wysokości minimalnej: 5; 10; 15 i 20 zł.