Ogłoszenia duszpasterskie 33 NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.11.2018

Ogłoszenia duszpasterskie 33 NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.11.2018

1. W dzisiejszą niedzielę:
  • przed każdą Mszą św. modlitwy wypominkowe
  • po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie z dziećmi klas trzecich oraz ich rodzicami /przed I Komunią św./
  • taca na Diecezjalną Caritas / z okazji Światowego Dnia Ubogich /
  1. Arturowi dziękujemy za zorganizowanie ministrantom oraz scholi wyjazdu do Wyższego Seminarium Duchownego na sztukę pt. „Ciernie władzy”.
  2. Na remont trzeciej/ostatniej/ części parkanu w minionym tygodniu złożono ofiary : /………………………./
  3. Ponawiamy apel pana Ryszarda Biesaka o udostępnianie mu na określony czas różnych pamiątek, zwłaszcza zdjęć związanych ze zbrodnią w Józefowie Dużym.
  4. W środę – 21.11 –  po Mszy św. popołudniowej zaplanowana jest katecheza chrzcielna. Zapraszamy na nią rodziców i chrzestnych.
  5. W najbliższy czwartek – 22 listopada – przypada liturgiczne wspomnienie Św. Cecylii – Patronki muzyki sakralnej i tych wszystkich, którzy ja wykonują. Z tej okazji składamy jak najserdeczniejsze życzenia obfitości Bożych łask i darów panu Organiście oraz scholi młodzieżowej wraz z jej Opiekunami.
  6. W najbliższą niedzielę – 25 listopada – Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata zakończymy kolejny rok liturgiczny. Z tej racji:
  • po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia
  • możliwość zyskania odpustu zupełnego za publiczne odmówienie aktu poświęcenia
  1. Ponadto w niedzielę – 25 listopada:
  • przed każdą Mszą św. modlitwy wypominkowe
  • na Mszy św. o godz. 12.00 chrzest św.
  • taca na ogrzewanie kościoła