Ogłoszenia duszpasterskie 31 NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.11.2018

Ogłoszenia duszpasterskie 31 NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.11.2018

1. W dniu dzisiejszym:
  • przed każdą Mszą św. modlitwy wypominkowe za naszych zmarłych.
  • po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  • o godz. 12.00 Msza św. w int. zmarłych polecanych w wypominkach.
  1. W zakrystii są do odebrania kluczyki od samochodu, które zostały znalezione w okolicy cmentarza.
  2. W tym tygodniu odbędą się modlitwy wypominkowe we wszystkich wioskach naszej parafii według następującego porządku: / patrz grafik /
  3. Wszystkie rodziny zachęcamy aby w listopadzie zechciały przyjść z pomocą swoim bliskim zmarłym. Kartkę  wypominkową możemy złożyć w zakrystii, bądź do koszyczka przy zbieraniu tacy.
  4. Do czwartku włącznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 w int. wszystkich zmarłych, a pół godziny wcześniej na Koronkę do Miłosierdzia Bożego w ich intencji, połączoną z czytaniem wypominek.
  5. Przypominamy, że od listopada Msze św. popołudniowe w zwykłe dni są sprawowane o godz. 16.00 / we wtorki i czwartki o godz. 7.00/
  6. W najbliższą niedzielę – 11 listopada – przypada Święto Niepodległości. Msze św. w naszym kościele będą o godz. 8.00; 10.00 i 12:00. Podczas Mszy św. o godz. 12.00 będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny razem z Przedstawicielami miejscowych władz, szkół, organizacji i zakładów. Serdecznie zachęcamy wszystkich parafian do udziału w tych Uroczystościach i prosimy o wywieszenie flag narodowych nie tylko przy instytucjach i zakładach, ale też przy naszych domach i posesjach.
  7. Najbliższa też niedziela – 11.11 – będzie przeżywana jako Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym. Obok daru modlitwy w tych intencjach, po każdej Mszy św. będą zbierane do puszek ofiary pieniężne
  8. W prasie katolickiej:
  9. Odeszli do wieczności:

+ Stanisław Dąbrowski z Leonardowa

+ Lucyna Warpas z Zakępia