Informacja o filmie „Zerwany Kłos”

Powiększ obraz

„Zerwany Kłos” niesie przesłanie o sensie cierpienia i zwycięstwie miłości nad nienawiścią. W obliczu prześladowania katolików w całym świecie, bł Karolina pozostaje szlachetnym wzorem do naśladowania dla każdego z nas. Ta prosta wiejska dziewczyna w heroiczny sposób ustrzegła swej godności, a także dochowała wiary w Jezusa Chrystusa. Jest drogowskazem dla Świata, w którym Boga próbuje zatrzeć się w ludzkim sercu, a samego człowieka odrzeć z jego godności.

 

Twórcami filmu są studenci. absolwenci Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, a także wyrastający z niej pracownicy TV Trwam. Producentem jest Fundacja Lux Veritatis.

 

Informacje o filmie, jak również o miejscach jego wyświetlania można znaleźć na stronie: www.zerwanyklos.pl.

 

Niech rozbrzmiewa wieść o tym, że wiara w Jezusa Chrystusa potrafi nieustannie odmieniać życie każdego z nas.