Ogłoszenia duszpasterskie 25 NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.09.2018

Ogłoszenia duszpasterskie 25 NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.09.2018

1. Przypominamy, że można już zamawiać intencje na 2019 r. Przypominamy też, że w momencie zamawiania podajemy tylko imię i nazwisko osoby zamawiającej a pełną treść intencji w momencie składania za nią ofiary.
  • mamy też serdeczną prośbę do tych wszystkich, którzy myślą o Gregoriance na przyszły rok aby ją zamawiali z dużym wyprzedzeniem.. / 4 – 5 miesięcy wcześniej ………../
  1. Na remont II części parkanu w minionym tygodniu złożono ofiary: /……/
  2. Na tablicach informacyjnych znajdziemy:
  • grafik różańcowy, tzn. kto w dany dzień października jest zaproszony do przewodniczenia modlitwie różańcowej w kościele. Prosimy o zapoznanie się z nim i życzliwe potraktowanie tej propozycji.
  • ogłoszenie Komendy Powiatowej Policji w Łukowie o aplikacji komputerowej – Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.
  1. W środę – 26.09 – po Mszy św. popołudniowej zaplanowana jest katecheza chrzcielna, na którą zapraszamy rodziców i chrzestnych.
  2. W najbliższy czwartek – 27.09 – zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zbiórka będzie – jak co roku – na parkingu przed plebanią do 16.30
  1. W związku ze zbliżającymi się obchodami 79 rocznicy ostatniej bitwy kampanii wrześniowej 1939 r. zechciejmy jak najdokładniej przygotować cmentarz parafialny /zrobić porządek na grobach swoich najbliższych /…/ i wokół grobów/. Pamiętajmy też o podstawowej segregacji odpadów, wszystko co szklane bądź plastikowe wrzucamy do kontenerów; naturalne odpady w wyznaczonych miejscach.
  2. W najbliższą niedzielę – 20 września – przed każdą Mszą św. będziemy modlić się za naszych zmarłych polecanych w ostatnich wypominkach.
  3. W prasie katolickiej:
  4. Odeszli do wieczności:

+ Tymon Kazana z Charlejowa /noworodek/

+ Monika Gertruda Kasak z Zakępia