Ogłoszenia duszpasterskie 24 NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.09.2018

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie 24 NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.09.2018

 1. Składamy serdeczne Bóg zapłać: Scholi młodzieżowej wraz z panem Organistą za przewodniczenie nabożeństwu fatimskiemu, a mieszkańcom Rudy za przygotowanie świątyni i placu na to nabożeństwo.
 1. W minionym tygodniu na remont II części parkanu złożono ofiary: /………/
 2. Za niespełna dwa tygodnie, tj. w czwartek 27 września zorganizowana będzie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Stosowny plakat jest wywieszony w gablocie, a na stolikach z prasą znajdziemy ulotki, które nam podpowiedzą co możemy oddać. Przychody z tej akcji wspomogą w tym roku zakup inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej oraz pozwolą wesprzeć inne projekty misyjne.
 3. Zachęta do uczestnictwa w rekolekcjach na PGE Narodowy w Warszawie /……………………/
 4. Ogłoszenia p. wójta Gminy Serokomla /………………………../
 5. Przypominamy, że można już zamawiać intencje mszalne na 2019 r.
 6. Przewodnik grupy 14c zaprasza wszystkich pątników, którzy w tym roku pielgrzymowali na Jasną Górę do Woli Gułowskiej na spotkanie pielgrzymkowe. Będzie ono miało miejsce 22 września /sobota/. W programie między innymi: Msza św. i ognisko.
 7. Również w sobotę kolejne spotkanie Kandydatów do sakramentu bierzmowania.
 8. Ofiary, które w dniu dzisiejszym składamy na tacę są przeznaczone na ogrzewanie kościoła.
 9. W prasie katolickiej:
 10. Odeszła do wieczności:
 11. + Weronika Kowalewska z Serokomli