Ogłoszenia duszpasterskie 23 NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.09.2018

Ogłoszenia duszpasterskie 23 NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.09.2018

1. Bóg zapłać tym osobom, które okazały gościnność pielgrzymom w dniu 8 września oraz udzielały się w drodze do sanktuarium w Woli Gułowskiej /scholka, funkcyjni, inne osoby/……………………………../
  2. W dniu dzisiejszym:
  • po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie wszystkich Kandydatów do sakramentu bierzmowania
  • na Mszy św. o godz. 12.00 błogosławieństwo najmłodszych uczniów /kl. O i I / oraz przyborów szkolnych.
  1. Na tablicach ogłoszeniowych znajdziemy informacje:
  • o XXVII Siedleckim Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców
  • o XXXIV Pielgrzymce Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę /23 – 24.09/
  • o Pielgrzymce Wadowice – Kalwaria Zebrzydowska – Kraków /14.09/
  1. W minionym tygodniu na remont II części parkanu złożono ofiary: /………/
  2. W najbliższy czwartek – 09 – zapraszamy o godz. 20.00 na kolejne nabożeństwo fatimskie i prosimy o przyniesienie lampionów. Nabożeństwu przewodniczy chór/schola pod przewodnictwem p. Organisty a o plac i świątynię zadbają mieszkańcy Rudy.
  3. W sobotę – 15.09 – zaplanowane są dwa spotkania: o godz. 10.00 z Kandydatami do sakramentu bierzmowania i o godz. 16.00 z ministrantami.
  4. W niedzielę – 16.09 – ofiary, które będziemy składać na tacę będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Przypominamy, że nowa Rada Parafialna podjęła taką uchwałę aby raz w miesiącu taca była zbierana na ogrzewanie.
  5. Wszystkich zainteresowanych uroczystością I Komunii Świętej w przyszłym roku /2019/ informujemy, że jest ona zaplanowana na sobotę 11 maja o godz. 10.00
  6. Od dnia dzisiejszego można już zamawiać intencje mszalne na 2019 rok.