Ogłoszenia duszpasterskie DWUDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA – 2.09.2018

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie DWUDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA – 2.09.2018

 1. Wyrazy uznania i wdzięczności składamy wszystkim, którzy zaangażowali się w dobre przygotowanie i przebieg Gminno-Parafialnych Dożynek. W sposób zaś szczególny dziękujemy panu Wójtowi i mieszkańcom Józefowa Dużego, którzy byli gospodarzami tegorocznych dożynek.
 2. Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 procesja Eucharystyczna z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
 3. W minionym tygodniu na remont parkanu złożono ofiary: /…………………../
 4. Jutro – 3 września – rozpoczęcie roku szkolno-katechetycznego. Chcemy to wydarzenie przeżyć z Bogiem. Dlatego też zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00 wszystkie dzieci, młodzież, nauczycieli, katechetów i rodziców.
 • w Zakępiu Msza św. na rozpoczęcie roku o godz. 9.00
 1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian na Msze św.
 2. W sobotę – 8.09 – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w naszym kościele będą o godz. 8.00 i 17.00  Poświęcenie ziarna siewnego podczas każdej Mszy św.
 3. W sobotę też Dożynki Diecezjalne w Woli Gułowskiej./dokładny program wywieszony jest w gablotach/. Główna Msza św. połączona z poświęceniem wieńców dożynkowych i ich prezentacją o godz. 12.00. Z naszej parafii po Mszy św. o godz. 8.00 /około więc 8.40 /, pod przewodnictwem ks. Artura wyruszy piesza pielgrzymka do Woli Gułowskiej. Zachęcamy serdecznie aby jak największa grupa parafian wybrała się na tę pielgrzymkę.
 4. Pięknym zwyczajem dożynek są wieńce. Na dożynki diecezjalne do Woli Gułowskiej dn. 8.09 z wieńcem dożynkowym udadzą się Gospodarze tegorocznych dożynek, a więc mieszkańcy Józefowa Dużego.
 5. W niedzielę – 9 września – po Mszy św. o godz. 10.00 zaplanowane jest spotkanie ze wszystkimi Kandydatami do sakramentu bierzmowania /obecność na spotkaniu obowiązkowa/
 6. Odeszła do wieczności:

+ Monika Chlipalska z Józefowa Dużego