Ogłoszenia duszpasterskie DWUDZIESTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.08.2018

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie DWUDZIESTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.08.2018

  1. Bóg zapłać panu wójtowi i pracownikom Gminy za przewodniczenie nabożeństwu fatimskiemu /13.08/, a mieszkańcom ulic: Warszawskiej i Zagumiennej za dekoracje kwiatowe w kościele i wokół świątyni. Szczególne słowa wdzięczności należą się panu Waldemarowi Witkowi za piękne oczyszczenie kostki przed kościołem.
  2. O przewodniczenie kolejnemu nabożeństwu fatimskiemu prosimy pana organistę wraz ze scholą/chórem, a o pomoc w sprzątaniu kościoła i placu oraz dekoracje kwiatowe prosimy mieszkańców Rudy.
  1. W zakrystii nadal czeka na odebranie łańcuszek /został znaleziony przed dwoma tygodniami/
  2. Na remont II części parkanu w minionym tygodniu złożono ofiary : /……/
  1. W środę /22.08/ – w liturgiczne wspomnienie Najśw. Maryi Panny, Królowej – odnowimy poświęcenie się Niepokalanemu Sercu Maryi.
  1. W sobotę- 25 sierpnia – w Leśnej Podlaskiej kolejna Diecezjalna Pielgrzymka Kół Różańcowych. Wszystkie osoby z Kół Różańcowych zainteresowane wyjazdem do Leśnej Podlaskiej zachęcamy do zgłaszania się w zakrystii przez cały dzisiejszy dzień, a jutro zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 aby podać ogłoszenia związane z wyjazdem.
  1. W niedzielę – 26 sierpnia – przypada Urocz. Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej. W tym dniu Mszą św. dziękczynną, za tegoroczne zbiory i pracę rolnika, o godz. 12.00 rozpoczną się Dożynki gminno-parafialne. W tym roku Gospodarzami Dożynek są mieszkańcy Józefowa Dużego.
  2. Parafian także z pozostałych wiosek prosimy o przygotowanie i przyniesienie do kościoła wieńców dożynkowych, które zawsze są wyrazem naszej ludzkiej wdzięczności za wszelkie dary otrzymywane od Boga / także za dar zdrowia i sił do wykonywania różnych prac/.
  3. Odszedł do wieczności:

+ Ryszard Gontarz z Zakępia/jego pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 15.00