Ogłoszenia duszpasterskie 19 NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.08.2018

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie 19 NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.08.2018

 1. Każdego dnia łączymy się w modlitwie z tymi, którzy idąc na Jasną Górę niosą przed tron Matki Bożej intencje nie tylko osobiste ale i nas wszystkich. Jutro pielgrzymi – zmęczeni ale szczęśliwi – dotrą do Mirowa, z którego we wtorek osiągną już  Jasną Górę.
 2. Na remont parkanu w minionym tygodniu złożono ofiary: /……./
 3. Za wyremontowaną w tym roku II-gą część parkanu mamy jeszcze do spłacenia 5.000 zł
 4. Znaleziony został łańcuszek. Osobę, która go zgubiła zapraszamy po Mszy św. do zakrystii
 5. Ogłoszenie Centrum Doradztwa Finansowego w Łukowie /……………………./
 6. Na tablicach ogłoszeniowych znajdziemy zaproszenia i dokładny program uroczystości maryjnych w dniu 15 sierpnia w naszych diecezjalnych sanktuariach, w Leśnej Podlaskiej, Woli Gułowskiej oraz Kodniu. Znajdziemy tam również zaproszenie do odbycia studiów w WSKSiM w Toruniu
 7. We wtorek – w liturgiczne wspomnienie Św. Maksymiliana M. Kolbego – dzień modlitewnej pamięci o poległych i pomordowanych w obozach i więzieniach. Zapraszamy na wspólną modlitwę w tej intencji.
 8. W środę – 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Św. będą o godz. 10.00 i 12.00 W Zakępiu Msza św. o godz. 8.00. Błogosławieństwo ziół i kwiatów podczas każdej Mszy Św./nie będzie Mszy św. o godz. 8.00 w kościele parafialnym/ po Mszy św. o godz. 10.00 /15.08/ katecheza chrzcielna przed chrztem zaplanowanym na niedzielę 19 sierpnia
 9. Mieszkańcom Zakępia składamy serdeczne Bóg zapłać za godne podjęcie na swoim terenie pielgrzymów 10-tej Podlaskiej Konnej Pielgrzymki /………………/
 10. Jutro o godz. 20.00 kolejne nabożeństwo fatimskie, na które serdecznie wszystkich zapraszamy. Zabieramy ze sobą lampiony.
 11. W sobotę – 25 sierpnia – Pielgrzymka kół Żywego Różańca do Leśnej Podlaskiej. Zachęcamy do organizowania się na wyjazd, a Zelatorki poszczególnych kół prosimy o informacje, ile osób może się wybrać /spr. zamówienia odpowiedniego środka transportu/- do 19 sierpnia.
 12. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Dom P. w Pratulinie
 13. Odeszła do wieczności: + Henryka Gryglicka z Czarnej