Ogłoszenia duszpasterskie SIEDEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.07.2018

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie SIEDEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.07.2018

  1. W dniu dzisiejszym, podczas każdej Mszy św. modlimy się w intencji wszystkich kierowców, oraz wszystkich podróżujących, aby zawsze szczęśliwie docierali do celu podróży. Po każdej Mszy św., święcimy pojazdy mechaniczne. Mamy też okazję złożyć ofiarę pieniężną na środki transportu dla misjonarzy /…/
  1. Na remont parkanu w minionym tygodniu złożono ofiary: /…………/
  1. Wszystkim, którzy z naszej parafii wybierają się na PPP na Jasną Górę, przypominamy o zapoznaniu się ze szczegółowymi informacjami, które są wywieszone w  gablotach. Wymarsz pątników grupy 14 C dek. Adamowskiego w sobotę  04 sierpnia, po Mszy św., o godzinie 6.00 w Sanktuarium w Woli Gułowskiej. Zapisy do grupy 14C odbędą się 03 sierpnia od godziny 17.00 do 19.00 na plebani w Adamowie. Wpisowe wynosi 120 zł.   
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do udziału we Mszy świętej.
  1. W czwartek 02 sierpnia, we wszystkich kościołach parafialnych można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie kościoła. /zachowując oczywiście zwykłe warunki/
  1. W tym tygodniu, rozpocznie się miesiąc sierpień; miesiąc świąt maryjnych, pieszych pielgrzymek i ważnych rocznic. Jest to również miesiąc abstynencji od napojów alkoholowych. Zachęcamy naszych parafian do poważnego potraktowania głosu Kościoła wzywającego do abstynencji.
  1. Najbliższa niedziela tj. 05 sierpnia, to pierwsza niedziela miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja Eucharystyczna wokół kościoła po Mszy świętej o godzinie 10.00.
  1. Diecezjalne Studium Muzyki Kościelnej w Siedlcach ogłasza nabór na rok szkolny 2018/2019. Przesłuchanie wstępne dla kandydatów odbędzie się 18 września br., o godz. 10 w Zespole Szkół Muzycznych w Siedlcach, przy ul. Podlaskiej 14. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  1. W prasie katolickiej :…………………..
  2. W minionym tygodniu z naszej rodziny parafialnej odeszła do wieczności :

śp. + Alfreda Chojęta z Hordzieży