Ogłoszenia duszpasterskie CZTERNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 8.07.2018

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie CZTERNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 8.07.2018

 1. Jeszcze przez najbliższy tydzień będziemy gościć w naszej parafii młodzież Oazową, która każdego dnia wnosi Bożego ducha w naszą codzienność.
 2. Na remont parkanu w minionym tygodniu złożono ofiary: /……………………/
 3. Wpłynęła również jedna ofiara w wysokości 500 zł – bezimiennie z parafii i jedna w wysokości 400 zł od ekipy remontującej parkan na różne potrzeby parafii. Bóg zapłać.
 4. Na tablicach ogłoszeniowych znajdziemy informacje:
 • o pielgrzymkach pieszych i autokarowych
 • o przygotowaniach do PPP na Jasną Górę i możliwościach duchowego pielgrzymowania oraz przekazywania intencji /pielgrzymka duchowa/
 • o Imprezie Integracyjnej dla Osób Niepełnosprawnych /w Łukowie/
 1. Wyrazy ogromnej wdzięczności składamy panu Markowi Antasowi z Hordzieży /Wólki/ za pomoc w porządkowaniu cmentarza /jego osobista praca oraz sprzęt/.
 2. W najbliższy czwartek – 12 lipca – zapraszamy wszystkich parafian na Mszę św. o godz. 10.00 z okazji obchodzonego po raz pierwszy w Polsce święta „ Dnia Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej”. Nasza parafia i gmina zostały wybrane ze względu na dramatyczne wydarzenia, które miały miejsce podczas wojny w Józefowie Dużym. Planowana uroczystość będzie o zasięgu wojewódzkim.
 • tych, którzy nie uporządkowali jeszcze grobów swoich najbliższych prosimy aby to uczynili w najbliższych dniach.
 1. W najbliższy piątek– 13 lipca – o godz. 20.00 kolejne nabożeństwo fatimskie, któremu będzie przewodniczyć KRK z Zakępia. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i zachęcamy do zabrania ze sobą lampionów.
 2. W najbliższą niedzielę – 15 lipca – o godz. 12.00 Msza św. w intencji strażaków z miejscowej OSP. Będziemy prosić Boga o Jego błogosławieństwo w służbie strażackiej, o wszelkie potrzebne łaski dla strażaków i ich rodzin oraz wieczną nagrodę dla zmarłych.
 • będzie to też tzw. Niedziela Pielgrzymkowa, podczas której dowiemy się o różnych sprawach związanych z pielgrzymką.