Ogłoszenia duszpasterskie TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 1.07.2018

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 1.07.2018

  1. Panu Organiście Pawłowi, który w miniony piątek obchodził imieniny, życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym.
  2. Dziś niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja Eucharystyczna po Mszy św. o godz. 10.00
  3. Jutro Diecezjalny Dzień Chorego obchodzony w Kodniu.
  4. Przez ostatnie dwa tygodnie czerwca udało się wyremontować 22 przęsła parkanu wokół kościoła. Dalsze prace zostają jednak wstrzymane ze względu na brak środków finansowych. Wznowienie prac przy parkanie nastąpi po zgromadzeniu potrzebnych finansów /……………………/
  5. Na remont drugiej części parkanu w minionym tygodniu złożono ofiary:
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy serdecznie do udziału we Mszy św.
  2. Od dnia 28 czerwca i przez najbliższe dwa tygodnie nasza parafia ma zaszczyt gościć młodzież Oazową z terenu głównie naszej diecezji, ale też z diecezji warmińsko-mazurskiej /16 osób/ i lubelskiej /1 osoba/- łącznie około 80 osób. Witamy bardzo serdecznie ks. Kamila Frączka, Opiekuna tej młodzieży, samą młodzież oraz wszystkich Animatorów i inne zaangażowane osoby.
  3. Przypominamy, że Msze św. w zwykłe dni są; we wtorki i czwartki o godz. 7.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00
  4. Na 12 lipca /czwartek/ zostały zaplanowane w Serokomli wojewódzkie obchody „Dnia Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej”. Program uroczystości wywieszony jest również w gablotach informacyjnych.
  5. W ramach przygotowań do uroczystości w dniu 12 lipca mamy serdeczną prośbę aby jeszcze w tym tygodniu wszystkie rodziny sprawdziły jak wyglądają groby naszych zmarłych oraz najbliższe otoczenie /…………………./