Ogłoszenia duszpasterskie 12 NZ – 24.06.2018 – Urocz. Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

Ogłoszenia duszpasterskie 12  NZ – 24.06.2018  –  Urocz. Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

1. W miniony piątek /22.06/ rozpoczęły się zasłużone wakacje. Wszystkim dzieciom, młodzieży i pracownikom szkoły życzymy udanego wypoczynku i nabrania sił do dalszej pracy. Wszystkim też ale zwłaszcza ludziom młodym przypominamy o chrześcijańskiej postawie podczas wakacji /codzienna modlitwa, niedzielna Msza św., dobry przykład/.
  2. W piątek /29.06/ przypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w naszym kościele będą o godz. 17.00 i 17.45. Na każdej Mszy św. zbierane będą ofiary pieniężne na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  3. W kaplicy w Zakępiu Uroczystość Odpustowa związana z Patronami tej świątyni /tj. Św. Apostołami Piotrem i Pawłem/. Msza św. w Zakępiu /29.06/ o godz. 10.00.
  4. W piątek też przypada dzień imienin ks. biskupa pomocniczego naszej diecezji Piotra Sawczuka.
  5. Kontynuowane są prace renowacyjne parkanu wokół kościoła. W minionym tygodniu na remont parkanu złożono ofiary:/……/
  6. W najbliższą niedzielę /1.07/ po mszy św. o godz. 10.00 procesja Eucharystyczna z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  7. W poniedziałek – 2 lipca – Diecezjalny Dzień Chorego, który od wielu już lat jest organizowany w Sanktuarium Maryjnym w Kodniu. Zachęcamy do indywidualnych wyjazdów do Kodnia.