Ogłoszenia duszpasterskie – 11 NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.06.2018

Ogłoszenia duszpasterskie – 11 NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.06.2018

1. Dziękujemy serdecznie wszystkim za udział w ostatnim nabożeństwie fatimskim, a w szczególny sposób rodzicom dzieci I-komunijnych za rozważania i mieszkańcom Bronisławowa za przygotowanie na to nabożeństwo kościoła i placu.
  2. Kolejne nabożeństwo fatimskie /w lipcu / przygotowują:
  • rozważania – KRK z Zakępia
  • kościół i plac – mieszkańcy Zakępia
  1. Na tablicach ogłoszeniowych znajdziemy informacje:
  • o XII Pieszej Pielgrzymce Łomianki – Gietrzwałd /23.06 – 29.06/
  • o 28 Międzynarodowej Pielgrzymce Pieszej Suwałki – Wilno /15 – 24.07/
  • o pielgrzymkach: Podlaskiej; w int. trzeźwości oraz Nauczycieli i Wychowawców.
  • zaproszenie skierowane do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów do udziału w rekolekcjach powołaniowych, które odbędą się w WSD Diecezji Siedleckiej w dniach 22 – 24 czerwca br.
  1. W minionym tygodniu rozpoczęły się prace przy renowacji drugiej części parkanu. Na prowadzenie zaś tych prac złożono w ostatnim tygodniu ofiary: /…………………………………/
  2. W środę – 20 czerwca – o godz. 18.00 zaplanowana jest katecheza chrzcielna, na którą zapraszamy rodziców i chrzestnych. /chrzest zaś w niedzielę – 24 czerwca – o godz. 12.00 /
  3. W najbliższy piątek – 22 czerwca – uroczystą Mszą św. o godz. 8.00 chcemy zakończyć z Bogiem rok szkolno-katechetyczny i prosić o Boże błogosławieństwo na czas wakacji. Zapraszamy na wspólną modlitwę wszystkie dzieci, młodzież / z Gimnazjum i ze Szkoły Podstawowej/ rodziców, nauczycieli, wychowawców i katechetów.
  • w Zakępiu Msza św. w tej samej intencji będzie sprawowana o godz. 9:00
  1. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania informujemy, że udzielenie tego sakramentu przez ks. biskupa Kazimierza Gurdę zostało zaplanowane na 16 października br.
  2. W dniu dzisiejszym – zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią – po każdej Mszy św. zbieramy do puszek ofiary pieniężne na Katolicki Uniwersytet Lubelski /KUL/