Ogłoszenia duszpasterskie 10 NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.06.2018

Ogłoszenia duszpasterskie 10 NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.06.2018

1. W dniu dzisiejszym:
  • po Mszy św. o godz. 10.00 nabożeństwo ku czci Najś. Serca P. Jezusa.
  • podczas każdej Mszy św. dziękczynienie za 200 lat istnienia Diecezji Istnieje możliwość otrzymania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.
  1. Na tablicach ogłoszeniowych znajdziemy informacje:
  • o XII Pieszej Pielgrzymce Łomianki – Gietrzwałd /23.06 – 29.06/
  • o 28 Międzynarodowej Pielgrzymce Pieszej Suwałki – Wilno /15 – 24.07/
  • o pielgrzymkach: Podlaskiej; w int. trzeźwości oraz Nauczycieli i Wychowawców.
  • zaproszenie Wójta Gminy Serokomla / o spotkaniu w Urzędzie Gminy z rolnikami, hodowcami trzody chlewnej /
  1. W minionym tygodniu została wykonana renowacja zakrystii od strony południowej: zostały oczyszczone i pomalowane ściany, wyremontowano i wzmocniono podłogę, położono nową wykładzinę. Trwają też poszukiwania odpowiednich mebli do tej zakrystii, tj. biurka i komody /…………/
  2. W tym tygodniu planowane jest wznowienie prac renowacyjnych przy parkanie wokół kościoła.
  3. Na renowację II części parkanu w minionym tygodniu złożono ofiary:/…../
  4. W dniu jutrzejszym /11.06/ zapraszamy mieszkańców Kolonii Zachodniej oraz Księżyzny wraz z ul. Cmentarną na godz. 17.30 na Mszę św. dziękczynną z okazji modlitw o uświecenie każdej ludzkiej pracy.
  5. Zachęcamy serdecznie wszystkich parafian do codziennego udziału w nabożeństwie ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i przypominamy , że rozpoczyna się to nabożeństwo o godz. 16.40, za wyjątkiem:
  • w niedziele i święta – po Mszy św. o godz. 10.00
  • we wtorki i czwartki – po Mszy św. o godz. 7.00
  1. W środę – 13.06 – o godz. 20.00 zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie / rozważania – rodzice dzieci I –Komunijnych; kościół i plac – mieszkańcy Bronisławowa/
  2. W najbliższą sobotę – 16 czerwca – zapraszamy Kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania na spotkanie o godz. 15.00
  3. W najbliższą niedzielę – 17.06 – po każdej Mszy św. zbiórka ofiar pieniężnych na potrzeby KUL.