Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna -22.04.2018r.

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna -22.04.2018r.

 

  1. W dniu dzisiejszym, zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 10.00, wszystkie dzieci klas trzecich, oraz ich rodziców przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii świętej. Po Mszy świętej spotkanie formacyjne.
  1. Dzień dzisiejszy, jest Niedzielą Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. W naszych modlitwach pamiętajmy o   kapłanach, jak również przygotowujących się do sakramentu  kapłaństwa.  Prośmy, o nowe  i święte  powołania, do stanu kapłańskiego i zakonnego.   Naszą modlitwą i ofiarą materialną,   złożoną na tacę  w dniu dzisiejszym,  wspieramy Wyższe Seminarium Duchowne diecezji siedleckiej.
  1. W dniu jutrzejszym tj. 23 kwietnia przeżywamy Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. W tym dniu pamiętajmy  o modlitwie zanoszonej do Boga, w intencji naszej Ojczyzny. Zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 17.00.
  1. W środę, po Mszy świętej o godzinie 17.30, zapraszamy rodziców naturalnych i  chrzestnych, na katechezę chrzcielną.
  1. W sobotę, 28 kwietnia o godzinie 10.00, odbędzie się kolejne spotkanie młodzieży ponadgimnazjalnej, przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  1. W najbliższą niedzielę 29 kwietnia, na Mszy świętej o godzinie 12.00, uroczysty chrzest dzieci.
  1.  W niedzielę 13 maja br., w Parczewie o godzinie 10.30,   odbędzie się Diecezjalny Dzień Rodzin w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin. Na to spotkanie szczególnie zaproszeni są małżonkowie jak i osoby przygotowujące się do sakramentu małżeństwa.
  1. W minionym tygodniu z naszej rodziny parafialnej odeszła do wieczności :

śp. + Maria  Chojęta z Józefowa Dużego