Ogłoszenia duszpasterskie – DRUGA NIEDZIELA WIELKANOCNA 8.04.2018

Ogłoszenia duszpasterskie – DRUGA NIEDZIELA WIELKANOCNA CZYLI NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO –  8.04.2018

1. W dniu dzisiejszym:
  • przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego, które rozpoczyna też w Kościele 74 Tydzień Miłosierdzia.
  • ofiary składane dzisiaj na tacę są – jak co roku – przeznaczone na dzieła miłosierdzia świadczone przez diecezjalną Caritas.
  • po Mszy św. o godz. 10.00 Szkolne Koło Caritas wraz z nauczycielami z Zespołu Szkół w Serokomli zaprasza na misterium o życiu Św. Stanisława Kostki – Patrona dzieci i młodzieży
  • po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie Rady Parafialnej
  • po każdej Mszy św. ministranci rozprowadzają przed kościołem obrazki z modlitwą o beatyfikację Sługi Bożego Biskupa Ignacego Świrskiego /………………………../
  1. Zaproszenie Biskupa Siedleckiego /………………………………../
  2. Na tablicy ogłoszeniowej znajdziemy informacje Dyrekcji Zespołu Szkół nr 3 w Łukowie.
  3. W dniu jutrzejszym /9.04/ przeżywać będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w Mszach św., które będą sprawowane o godz. 10.00 i 17.00.
  • podczas każdej Mszy św. będzie możliwość podjęcia Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego
  • jedna z intencji przyjęta pierwotnie na godz. 17.30 /za + Czesława Kaczana / będzie odprawiona o godz. 10.00.
  1. W prasie katolickiej:
  2. Odszedł do wieczności:

+ Piotr Strychalski z Józefowa Dużego