Ogłoszenia duszpasterskie – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 02.04.2018

Ogłoszenia duszpasterskie – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

1. Drugi dzień Wielkanocny to dzień KUL-u. Modlimy się za pracowników i studentów tej uczelni oraz wspieramy ofiarami składanymi na tacę.
  2. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy w jakimkolwiek stopniu pomogli w przygotowaniach oraz przeżyciu Świąt Wielkanocnych, a w szczególności:
  3. Osobom, które udekorowały świątecznie kościół oraz wykonały dekoracje kaplicy przechowania NS. i grobu PJ., a były to: pani Ania, pan Karol, pani Agnieszka Biaduń wraz z córką i ks. wikariusz
  4. Paniom katechetkom
  5. Panu organiście oraz panu kościelnemu
  6. Liturgicznej służbie ołtarza – Lektorom i kantorom- Bieli procesyjnej
  7. Strażakom z miejscowej OSP oraz młodzieżówce strażackiej
  8. Członkom pocztów sztandarowych
  9. Krzysztofowi
  10. Trwa Nowenna do Bożego Miłosierdzia przed niedzielą Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy codziennie wszystkich parafian na Mszę św. i Nowennę. Dziś ta Nowenna po Mszy św. o godz. 10.00
  11. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału we Mszy św. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. spotkanie modlitewno – formacyjne dla Kół Żywego Różańca.
  12. W najbliższy piątek /6.04/ z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  13. Najbliższa niedziela /8.04 /to NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Taca w tym dniu będzie zbierana na dzieła miłosierdzia świadczone przez diecezjalną CARITAS.
  14. tego też dnia /niedziela 8.04/ po Mszy św. o godz. 12.00 zaplanowane jest spotkanie Rady Parafialnej
  15. Odeszła do wieczności:

+ Małgorzata Wylotek z Karoliny