Ogłoszenia duszpasterskie – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 02.04.2018

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

 1. Drugi dzień Wielkanocny to dzień KUL-u. Modlimy się za pracowników i studentów tej uczelni oraz wspieramy ofiarami składanymi na tacę.
 2. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy w jakimkolwiek stopniu pomogli w przygotowaniach oraz przeżyciu Świąt Wielkanocnych, a w szczególności:
 3. Osobom, które udekorowały świątecznie kościół oraz wykonały dekoracje kaplicy przechowania NS. i grobu PJ., a były to: pani Ania, pan Karol, pani Agnieszka Biaduń wraz z córką i ks. wikariusz
 4. Paniom katechetkom
 5. Panu organiście oraz panu kościelnemu
 6. Liturgicznej służbie ołtarza – Lektorom i kantorom- Bieli procesyjnej
 7. Strażakom z miejscowej OSP oraz młodzieżówce strażackiej
 8. Członkom pocztów sztandarowych
 9. Krzysztofowi
 10. Trwa Nowenna do Bożego Miłosierdzia przed niedzielą Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy codziennie wszystkich parafian na Mszę św. i Nowennę. Dziś ta Nowenna po Mszy św. o godz. 10.00
 11. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału we Mszy św. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. spotkanie modlitewno – formacyjne dla Kół Żywego Różańca.
 12. W najbliższy piątek /6.04/ z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 13. Najbliższa niedziela /8.04 /to NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Taca w tym dniu będzie zbierana na dzieła miłosierdzia świadczone przez diecezjalną CARITAS.
 14. tego też dnia /niedziela 8.04/ po Mszy św. o godz. 12.00 zaplanowane jest spotkanie Rady Parafialnej
 15. Odeszła do wieczności:

+ Małgorzata Wylotek z Karoliny