Ogłoszenia duszpasterskie – NIEDZIELA PALMOWA CZYLI MĘKI PAŃSKIEJ –25.03.2018

Powiększ obraz

NIEDZIELA PALMOWA CZYLI MĘKI PAŃSKIEJ –25.03.2018

  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Palmową, czyli Męki Pańskiej, która rozpoczyna w Kościele Wielki Tydzień. Błogosławieństwo palm podczas każdej Mszy św. Na Mszy św. o godz. 10.00 procesja z palmami a w darach ołtarza będą niesione skarbonki z jałmużną wielkopostną /przypomnijmy domownikom aby je przynieść na Mszę św. o godz. 10.00/
  2. Dziś również, w godz. od 15.30 d0 17.00 odwiedzimy w domach obłożnie chorych naszych parafian, udzielając im sakramentów i przygotowując duchowo do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Nadal możemy zgłaszać chorych.
  3. Bóg zapłać za kolejne ofiary złożone w minionym tygodniu na zakup kwiatów do Grobu Pańskiego /………/
  1. Od jutra Msze św. popołudniowe będą sprawowane o godz. 17.00
  1. W dniu jutrzejszym – 26 marca – zapraszamy na ostatnią w tym roku Drogę krzyżową, która odbędzie się po ulicach naszej miejscowości. Droga Krzyżowa zostanie poprzedzona Mszą św. sprawowaną o godz. 17.00.  Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do udziału i przypominamy  o zaangażowaniu poszczególnych grup parafian /………./
  1. Od najbliższego zaś czwartku będziemy przeżywać Święte Triduum Paschalne /………../ Liturgia Wielkiego Czwartku oraz Wielkiego Piątku będzie sprawowana o godz. 17.00, Wigilia Paschalna zaś /w Wielką Sobotę / o godz. 19.00. Wszystkich parafian i gości zachęcamy serdecznie do udziału w liturgii tych wielkich dni.
  2. Szczegółowe ogłoszenia odnośnie poszczególnych dni Triduum Paschalnego będą podawane na bieżąco, począwszy od Wielkiego Czwartku.