Ogłoszenia duszpasterskie CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA -28.01.2018r.

Powiększ obraz

CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA -28.01.2018r.

 

  1. Młodzieży męskiej przypominamy o możliwości odbycia rekolekcji w WSD w dniach 02 – 04 lutego br. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  1. W najbliższy piątek 02 lutego, przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej . Msze święte będą sprawowane o godzinie 10.00 i 16.00. Błogosławieństwo świec na każdej Mszy świętej, przynosimy do kościoła gromnice. Będzie też możliwość nabycia gromnicy w zakrystii przed każdą Mszą świętą. W tym dniu także przeżywamy   Dzień Życia Konsekrowanego. Taca na zakony klauzurowe w diecezji.  W Zakępiu tego dnia, Msza święta będzie   o godzinie 12.00. W tym dniu obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do udziału we Mszy świętej.
  1. W sobotę po Mszy świętej o godzinie 16.00, formacyjne spotkanie z członkami Kół Żywego Różańca. Serdecznie zapraszamy.
  1. W najbliższą niedzielę 04 lutego, po Mszy świętej o godzinie 10.00, adoracja z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  1. Także w przyszłą niedzielę Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej, Duszpasterstwo Służby Zdrowia diecezji siedleckiej, oraz Stowarzyszenia Amazonek, zapraszają wszystkie kobiety walczące z nowotworem piersi, kobiety po mastektomii oraz ich rodziny na Pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej, Królowej Podlasia   w Kodniu. Początek o godzinie 10.00.  

 

 W minionym tygodniu odeszli do wieczności :

 Śp. + Henryk  Witek z Zakępia

            Śp. + Jadwiga Szymanek z Wólki (pogrzeb we wtorek o godzinie 12.00)