Ogłoszenia duszpasterskie TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.01.2018

Powiększ obraz

Ogłoszenia duszpasterskie TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.01.2018

  1. Dziś na Mszy św. o godz. 12.00 będziemy się modlić w intencji strażaków z naszej OSP z okazji poświęcenia nowego wozu strażackiego.

  2. Po Mszy św. o godz. 10.00 kolejny dzień nowenny ku czci błogosławionych Męczenników Podlaskich.

  3. W minioną środę /17 stycznia / zakończyliśmy wizytę duszpasterską, zwaną kolędą, w naszej parafii. Z tej okazji pragniemy podziękować za: przywożenie nas na kolędę i odwożenie na plebanię po zakończeniu kolędy w danym dniu, życzliwe przyjmowanie nas we wszystkich rodzinach, złożone ofiary pieniężne na różne potrzeby parafii związane z jej funkcjonowaniem, za ofiary złożone przez wiele rodzin na odnowienie parkanu /………………………../, za dzielenie się różnymi problemami.

  1. w kilku rodzinach nie było wizyty duszpasterskiej z przyczyn obiektywnych, np. nieobecność danej rodziny ze względu na pracę; wyjazd do lekarza, itp. Zachęcamy te rodziny do zaproszenia nas na kolędę w wybranym przez siebie terminie.

  1. We wtorek /23.01/ przypada liturgiczne wspomnienie Błogosławionych Męczenników Podlaskich. Główna uroczystość w Pratulińskim Sanktuarium rozpocznie się o godz. 11.30 Wszyscy jesteśmy na nią zaproszeni. Warto też skorzystać z audycji KR. Podlasie.

  2. Do najbliższego czwartku – 25 stycznia – trwa w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Niech ta bardzo ważna sprawa będzie zawsze w naszym sercu i w naszych modlitwach. Zachęcamy do codziennej obecności na Mszy św. w tej intencji.

  3. W najbliższą środę – 24.01 – po Mszy św. wieczorowej zaplanowana jest katecheza chrzcielna, na którą zapraszamy rodziców naturalnych i chrzestnych. Udzielanie zaś sakramentu chrztu św. będzie miało miejsce w najbliższą niedzielę – 28 stycznia – na Mszy św. o godz. 12.00

  4. WSD Diecezji Siedleckiej zaprasza młodzież męską ze szkół ponadgimnazjalnych i studentów do odbycia rekolekcji w dniach 2 – 4 lutego br. Dokładniejsze informacje zainteresowani znajdą na tablicach ogłoszeniowych i na stronach internetowych.