Jasełka

Powiększ obraz

Jasełka

Święta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy i niepowtarzalny. Jest to czas, na który czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. W różnych sferach życia człowieka trwają intensywne przygotowania do świąt, w trakcie których przekazywane są tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe młodszemu pokoleniu.

Wigilia jest świętem radości, pojednania, życzliwości. Kultywując tradycje świąteczne, licznie zgromadzona społeczność parafialna spotkała się w kościele przed Mszą św. – Pasterką, by wspólnie przeżyć ten czas w niepowtarzalnej atmosferze wspólnego kolędowania. Młodzież Zespołu Szkół w Serokomli przedstawiła jasełka.

Uroczystego, świątecznego nastroju dodał piękny wystrój świątyni.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się, żeby dzień wigilijny przyniósł nam wiele miłych chwil i radości.

Dziękujemy nauczycielom Zespołu Szkół w Serokomli za przygotowanie młodzieży, naszym dekoratorom Pani Annie i Panu Karolowi za świąteczny wystrój naszej świątyni, oraz osobom, które pomagały przy pracochłonnej dekoracji.

Danuta Drejka