Październik – miesiącem modlitwy różańcowej

W październiku dzieci i młodzież naszej parafii gromadziły się licznie na modlitwie różańcowej w świątyni.

Dzieci wzięły udział w konkursie. Codziennie po modlitwie różańcowej dostawały naklejkę z tajemnicą różańca, którą wklejały na planszę. Ostatniego dnia października nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Spośród dzieci, które zebrały 100% naklejek została wylosowana jedna osoba, która otrzymała nagrodę główną – figurkę Matki Bożej z Fatimy. Zwyciężczynią została Alicja Kociel z Hordzieży. Pozostałe dzieci otrzymały nagrodę pocieszenia, obrazek “Objawienie Fatimskie”.

Młodzież wielokrotnie prowadziła modlitwę różańcową. Schola parafialna uświetniała spotkania modlitewne śpiewem i grą na instrumentach.